Connect with us

Lajme

Drejtësi për Astrit Deharin kërkohet edhe gjatë ndeshjes Ferizaj-Ferronikel (Foto)

Aktivitete për të kërkuar drejtësi për aktivistin e VV-së, Astrit Dehari po mbahen përditë.

Published

on

Disa aktivistë të Vetëvendosjes dhe tifozë të futbollit kanë vendosur sot një fotografi dhe një baner ku kërkohet drejtësi për Astrit Deharin në rrethojat e stadiumit të qytetit në Ferizaj gjatë ndeshjes Ferizaj – Ferronikel, raporton Periskopi.

Dehari vdiq para dy jave në Qendrën e Paraburgimit në Prizren. Vdekja e tij shkaktoi revoltë mes qytetarëve e aktivistëve të VV-së, të cilët ende po kërkojnë zbardhjen përfundimtare të rastit të tij.

drejtesi-5 drejesi-4 drejtesi-3 drejtesi2 drejtesi1 drejtesi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending