Connect with us

Lajme

‘Dr.Seuss house’ – Shtëpia përrallore në Alaskë

Published

on

Kjo është një ndër shtëpitë më misterioze dhe të çuditshme e cila ndodhet në Alaskë.

Është një nga mrekullitë arkitekturore të Amerikës,

Ajo duket si diçka nga librat e Dr. Seusss. Pronari i saj punoi në të shumë, 10 vite para se të vdiste. Pastaj shtëpia braktiset për 10 vite…Periskopi në këtë video, sjellë përgjigjen se cili është fati i saj sot.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending