Connect with us

Sporti

Dortmund ‘po fle’, Augsburg shënon edhe golin e dytë

Published

on

Sot në kuadër të xhiros së dytë të Bundesligës gjermane po zhvillohet ndeshja mes Augsburgut dhe Borussia Dortmundit, tranmeton Periskopi.

Tani kur po vijon pjesa e dytë e takimit, vendasit kanë arritur të kalojnë në epërsi për 2:0 ndaj Dortmundit. Golin e dytë për Augsburgun e shënoi ish- mesfushori i Schalkes, Caligiuri.

Shihni golin. /Periskopi

https://twitter.com/LeFootballenVO8/status/1309866356993556481

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending