Dortmund në epërsi, kësaj radhe rrjetën nuk e gjen Haaland – shënon portugezi

Periskopi.com Sporti

Përderisa është duke u zhvilluar minuta 32’të e ndeshjes mes Wolfsburg dhe Dortmund, mysafirët kanë arritur ta zhbllokojnë rezultatin me golin e portugezit, Raphael Guerreiro.

Loja duket të jetë mjaft interesante, kjo pasi Dortmundit i duhen tre pikët në luftë për titull.

Shihni golin më poshtë. /Periskopi.com

 

Shpërndaje në: