Connect with us

Sporti

Dortmund mezi ia del me Hertha Berlinin – fiton tre pikët e nevojshme

Published

on

Skuadra e Dortmudit arriti t’i fitojë tre pikët, por më një rezultat minimal – 1 me 0.

Golin e vetëm për skuadrën e shënoi gjermani, Emre Can, në minutën e 58- të.

Megjithatë, përkundër rezultatit minimal, ‘verdhezinjët’ arritën t’i fitojnë tri pikët e nevojshme, në garën për një vend në Ligën e Kampionëve.

Dortmund numëron plot 63 pikë dhe gjendet në pozitën e dytë. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending