Connect with us

Lajme

Dorëzohet këshilltari i Trumpit, na duhet mrekullia

Një këshilltar i lartë i paidentifikuar i Donald Trump, i tha CNN se vetëm nëse ndodh ndonjë mrekulli mund të fitoj Trumpi në zgjedhje.

Published

on

Siç tha ai, Trump mori një goditje të pabesueshme duke u kthyer në garë pas skandalit rreth komenteve të turpshme dhe skandaleve me femra, transmeton lajmi.net.

Ai gjithashtu vuri në dukje se “rrethi i ngushtë” Trumpit e ka këshilluar atë se është shumë e rëndësishme që të mbetet besnik ndaj interesave partiake. /Lajmi.net/

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending