Connect with us

Lajme

Donald Trump testohet për koronavirus, në pritje të rezultateve

Published

on

Presidenti amerkan, Donald Trump tha se është testuar për koronavirus

Ai mbajti një konferencë shtypi, ku edhe njoftoi se është testuar për koronavirus të premtën në mbrëmje, dhe është në pritje të rezultateve.

 

 

Presidenti ka pasur kontakte të shumta të drejtpërdrejta me njerëz që kanë testuar pozitivisht për virusin pandemik.

Nëse presidenti do të testohej, kishte qenë çështje spekulimesh që nga fillimi, kur një anëtar i delegacionit brazilian kishte dalë pozitiv në analizat e Covid-19, e Trumpi ishte takuar me të.

Shtëpia e Bardhë ka filluar kontrollimin e të gjithë atyre që patën kontakt me Trumpin./

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending