Connect with us

Lajme

Donald Trump i frikësuar, beson se është prekur nga koronavirusi

Published

on

Donald Trump është i shqetësuar pas kontaktit me përfaqësuesit e shtetit brazilian, që testuan pozitiv për koronavirus.

Një burim i afërt me Donald Trump tha se presidenti është i shqetësuar se mund të jetë infektuar nga koronavirusi pas testit pozitiv të zyrtarizt brazilian i cili ishte takuar së fundmi me të në Mar-a-Lago, raporton “CNN”

“Ai është shumë i shqetësuar për të gjithë njerëzit që takoi që e kanë atë, përfshirë brazilianin,” tha burimi.

Fabio Wajngarten, sekretari i shtypit për presidentin brazilian Jair Bolsonaro, testoi pozitiv për koronavirus ditën e enjte. Gjendja e Bolsonaros është duke u monitoruar.

Ndihmësi i Bolsonaro postoi një imazh të tij duke qëndruar pranë Trump dhe Zëvendës Presidentit të SHBA Mike Pence në Mar-a-Lago gjatë fundjavës.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending