Connect with us

Lajme

“Do ta luftojmë së bashku, bir!”, sa emocionuese

Published

on

“Do ta luftojmë së bashku, bir!” Për t’i treguar të birit se nuk është vetëm, ky baba vendos të bëjë tatuazh të njëjtën shenjë që i biri ka në kokë pas ndërhyrjes kirurgjikale në kokë, transmeton oranews.

Postimi në Instagram megjithëse nuk shoqërohet me asnjë shpjegim është bërë viral dhe gjesti i babait është përgëzuar shumë. Ka dhe nga ata që kanë hedhur dyshime mbi vërtetësinë e kësaj fotoje.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending