Connect with us

Lajme

Djemtë e dy politikanëve rrihen me rojat e një lokali

Published

on

James Doshi, djali i deputetit Tom Doshi dhe djali i ish –deputetit Ndriçim Babasi u shoqëruan mbrëmë në polici. Ata u kapën nga një patrullë policie, pasi ishin konfliktuar me badigardët e një lokali të njohur në Tiranë. Konflikti ka ndodhur në zonën e ish –Bllokut. Djemtë e politikanëve janë denoncuar nga rojat e lokalit dhe një patrullë e komisiariatit nr. 2 i ka shoqëruar në polici. Një vit më parë, djali i 15 –vjeçar i deputetit Doshi, u kap nga policia duke drejtuar nga automjet tip Audi Q7 pa patentë dhe është proceduar në gjendje të lirë, për të moshës minorene.  /Lapsi.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending