Connect with us

Sporti

Djelmoshat kosovarë i mposhtin ata serbë, festojnë me dy gishta (Foto)

Published

on

Skuadra nga Vushtrria, Fc El Clasico ka arritur suksese në turneun “Izmir Cup”. Skuadra e U12-shave arriti ta mposhtë skuadrën serbe, Fc Dandy me rezultat 2-0.

Madje pas fitores djelmoshat kosovarë e festuan fitoren duke ngritur dy gishta lartë.

Pjesë e këtij turneu janë edhe skuadra të famshme si Galatasaray, Fenerbahce, Beshiktash e Dinamo Zagreb, përcjell Indeksonline.

Mysafir të turneut ishin edhe dy trajnerët e famshëm, selektori turk, Fatih Terim dhe trajneri i Galatasarayt, Jan Olde Rikerink.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending