Connect with us

Sporti

Dje në Dortmund, sot në Madrid probleme të sigurisë (Video)

Published

on

Ndeshja e Ligës së Kampionëve në mes të Dortmundit dhe  Monacos u shty për shkak të një shpërthimi në autobusin e skuadrës gjermane.

Situat jo e mirë është duke ndodhur edhe para ndeshjes Atletico Madrid – Leicester, ku tifozët mysafirë kanë bërë rrëmujë në kryeqytetin spanjoll, raporton Marca, përcjell Indeksonline.

Sipas policisë së Madridit, tifozët e skuadrës angleze kanë bërë rrëmujë nëpër qytet, ku të dehur po pengojnë qytetarët vendas atje.

Një grup i tifozëve Leicester u përleshën me policinë, pasi ata ishin të dehur. Askush nuk besohet të ketë qenë i plagosur në këtë incident, dhe është e paqartë nëse ndonjë veprim i mëtejshëm ka ndodhur.

Ndeshja nesër mbrëma do të jetë një rast historik për çdo mbështetës të klubit të Premier League e cila ka debutuar këtë sezon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending