Connect with us

Lajme

Djaloshi Besim Kurtolli niset për shërim në Gjermani (Foto + Video)

Published

on

Besim Kurtolli nga Poduejva, i sëmurë nga veshkat, është nisur në Gjermani për ta kryer transplantimin.

Indeksonline ka siguruar disa foto ku shihet ai dhe familja e tij në Aeroportin e Prishtinës, “Adem Jashari” teksa largohen me një aeroplan privat.

Ndryshe, ishte një storje televizive dhe raportimi i medieve i cili “ngriti në këmbë” gjithë shqiptarët.

Kontribut të veçantë për tubimin e mbi 200 mijë eurove kishte Labinot Tahiri, i cili këtë shifër e mblodhi për 48 orë.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending