Connect with us

Lajme

Djallëzore, 15-vjeçarja e fut beben në kuti për ta hedhur (Video)

Published

on

Ky është një moment shumë tmerrues ku shihet një nënë e re nga Kina, duke e hedhur fëmijën e saj, të cilin e kishte futur në një kuti.

Një nënë e re 15-vjeçare fëmijën e saj e kishte futur në një kuti dhe kishte marrë edhe çanta tjera dhe së bashku me to futet në ashensor për t’i dërguar në vendin e grumbullimit të mbeturinave.

Policia e qytetit e ka konfirmuar këtë ngjarje dhe më të kuptuar këtë, prindërit e vajzës kanë shkuar dhe e kanë marrë fëmijën në shtëpinë e tyre.

https://www.youtube.com/watch?v=I48yl_Bh8EY

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending