Connect with us

Lajme

Djali i Ilir Shaqirit bëhet profesor i Universitetit të Prishtinës

Ka kohë prej se Korab Shaqiri nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Published

on

Kjo për shkak se këngëtari është i zënë me angazhime të tjera profesionale.

Përmes një fotografie të publikuar në Snpachat, Korabi ka zbuluar se që nga sot do të jetë profesor në Fakultetin e Muzikës në Universitetin e Prishtinës, shkruan Bota sot.

Në foto, ai shfaqet i qeshur dhe sigurisht se ka arsye, pasi ka arritur të realizojë një nga synimet e tij të kahmotshme./BS

auto_korabi1479979772

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending