Connect with us

Sporti

Djali i Ronaldos, i mërzitur teksa shikonte ndeshjen Kroaci – Portugali

Published

on

Djali i Cristiano Ronaldos ndodhej në stadium, për ta përcjellur babain e tij në ndeshjen Kroaci – Portugali.

Cristiano Jr dukej i mërzitur në tribuna, teksa po e ndiqte ndeshjen monotone dhe pa raste shënimi mes Kroacisë dhe Portugalisë.

Goal shkruan se në bazë të pamjes së tij, ai dëshironte që në ato momente të ishte diku tjetër, e jo duke e përcjellur këtë takim.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending