Connect with us

Lajme

Disa të lënduar në Stamboll, autobusi futet në korsi të kundërt

Published

on

Disa persona janë lënduar në një aksident trafiku në Stamboll pasi autobusi me të cilin po udhëtonin është futur në korsi të kundërt.

Autobusi u përplas me trafikun që vjen përballë duke shkaktuar kështu  të paktën 13 persona të lënduar, transmeton Indeksonline.

Autoritetet policore me urgjencë i janë përgjigjur vendit të aksidentit dhe po bëhet shqiptimi i vendit të ngjarjes.

Informacionet e para tregojnë se shoferi i autobusit është përplasur me një pasagjer./Indeksonline/

https://www.youtube.com/watch?v=cCBXjViGkhQ

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending