Connect with us

Lajme

Disa qytete të Kroacisë goditen nga një stuhi e fortë, i mbulon uji

Published

on

Një stuhi e fortë që zgjati rreth 13 orë ka goditur disa qytete të Kroacisë, ndër to ishte edhe Istria, mirëpo ai që ka pësuar më së shumti është Poreçi, aty ra 80 mm shi.

Rrufe të fuqishme, reshje, erëra të forta kanë goditur rëndë një pjesë të Istrias, njofto IstraMet. Zona më e goditur është Poreçi, ku pasi bubullima të forta dhe shi shumë të madh, ndërsa për një kohë të shkurtër, thuhet, se ra 80 mm shi në një metër katror.

Rrugët e Poreçit ishin të mbuluara me ujë, por kishte përmbytje në të gjithë zonën e biznesit të qytetit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending