Dikush po i “fut” duart Xhensilës…por nuk është Besi (Foto)

E njohur si një ndër këngëtare e reja jo vetëm të talentuara, por edhe të bukura, Xhensila Myrtezaj vazhdon të korë suksese në skenat shqiptare.

Periskopi.com Showbiz

Së fundmi ajo është shfaqur tejet seksi në një koncert, e veshur me të kuqe dhe me geta të zeza prej rrjete, shkruan Syri.net.

Ndërkohë që në një nga fotografitë, do të shikoni se një dikush po “ia fut” duart në prapaskenë të fejuarës së aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Me shumë gjasa bëhet fjalë për ndonjë nga vajzat që kujdeset për pamjen e saj, e cila po getat me zbukurime të tjera, një trend i ri që nuk ishte parë më herët.

Shpërndaje në: