Connect with us

Lajme

Dikush e votoi Erdoganin për president të SHBA-së (Foto)

Tash kur vendvotimet në SHBA po mbyllen, në Twitter po qarkullon një fotografi interesante e një vote, ku në listën e kandidatëve për presidentë të SHBA-së është shtuar edhe presidenti turk, Reccep Tayyip Erdogan.

Published

on

Nuk dihet se kush ka qenë votuesi kreativ që e ka shtuar Erdoganin si opsion për kandidat, mirëpo fotografia po qarkullon në rrjete sociale dhe njerëzit po argëtohen me të. /Periskopi/

vot

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending