Connect with us

Sporti

Dikur rivalë në fushë, por Rooney ka fjalë të mëdha për Gerrard

Kapiteni i Manchester United, Wayne Rooney ka reaguar pas pensionimit nga futbolli i Steven Gerrard.

Published

on

Ky i fundit i dha dje fund karrierës shumëvjeçare si futbollist.

Ndërsa, Rooney e quan Gerrardin si një ndër më të mirët me të cilët ka luajtur së bashku me kombëtaren angleze si dhe një ndër më të mirët ndaj të cilëve ka luajtur.

“Një nga më të mirët me të cilët kam luajtur. Një ndër më të mirët kundër të cilëve kam luajtur. Një ndër më të mirët ndonjëherë. Shijoje pensionimin”, ka thënë Rooney. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending