Connect with us

Sporti

Dikur luante për Chelsea, tani lojtar i Sigal Prishtinës

Andrew Lawrenc dikur ishte pjesë e akademisë të futbollit në klubin e Chelseat.

Published

on

Ai si fëmijë kishte luajtur futboll në akademin e Chelseat, ndërsa babai i tij Renato Lawrence, ka luajtur në NBA.

“Jam menduar të largohem nga basketbolli dhe prej moshës nëntë vjeçare kam qenë pjesë e Chelseat. Në moshën 16 vjecare u largova nga futbolli për të luajtur basketboll, derisa kisha ofertë nga Southamphtonin”, ka thënë Lawrence për Kohën Ditore. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending