Connect with us

Sporti

Dikur ishte pjesë e klubit nga Premier Liga, tash pjesë e klubit shqiptar

Kukësi ka vendosur që të zgjerojë stafin e tij dhe për këtë qëllim ka punësuar edhe një drejtor marketingu.

Published

on

Kjo është diçka normale pasi disa ekipe e kanë në Shqipëri një të tillë, por habia qëndron në faktin se ai është një emër krejtësisht i panjohur në futbollin shqiptarë, Kauzo Seidin. Në CV-in e tij spikat puna e bërë në klubin anglez West Bromwiç Albion.

Seidi, i cili është nga Guinea-Bisau, një shtet afrikan, i ka paraqitur disa projekte presidentit Gjici dhe ky i fundit është bindur nga to, duke i dhënë dritën jeshile për të filluar punën e realizimit të tyre në klubin verilindor.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending