Connect with us

Lajme

Dikiq ndërprenë grevën e urisë

I dyshuari kryesor për organizim e sulmit terrorist në Mal të Zi, ish-kreu i xhandarmërisë serbe Bratislav Dikiq, ka  ndërprerë grevën e urisë.

Published

on

Sipas medieve të Malit të Zi, Dikiq dje ka pranuar të ushqehet në burg pasi që nga dita e parë e arrestimit kishte refuzuar ushqimin, por duke mos anashkaluar arrat, bajamet dhe gjëra të tjera të imta.

Ndërsa për arsye të mungesë së ushqimit, Dikiq ishte detyruar të merrte nga një infuzion pothuajse çdo ditë. Kurse njoftohet se Dikiq është lejuar të shëtitej në objektin e burgut vetëm nën përcjellje të personelit pasi është nën vëzhgim e sipër./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending