Connect with us

Lajme

Digjet një banesë në Prishtinë (Foto)

Sot në mëngjes në rrugën “Bajram Curri” në Prishtinë, është përfshirë nga zjarri një banesë, nga ku ende po vazhdon të dal tym.

Published

on

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline edhe zëdhënësja e policisë së Kosovës, Flora Ahmeti,  sipas të cilës zjarri tashmë është lokalizuar.

“Sot rreth orës 8:50 në mëngjes kemi pranuar një informatë që një banesë në rrugën ‘Bajram Curri’ është përfshirë nga zjarri. Për fat të mirë zjarri ka prekur vetëm një pjesë të banesës dhe një pjesë ka shpëtuar”, ka thënë Ahmeti.

Sipas saj, njësitet policore kanë dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ndërkaq, Indeksonline merr vesh jozyrtarisht se shkak për zjarrin mund të jetë një shpërthim te njehsorët e rrymës elektrike. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending