Connect with us

Lajme

Digjet lokali, banorët ikin nga paniku

Published

on

Sonte rreth orës 19:00 në Ferizaj, konkretisht afër shkollës fillore “Gjon Sereqi” është djegur një lokal.

Përveç dëmeve materiale që ka shkaktuar zjarri nuk ka të lënduar.

Mirëpo, lokali që është djegur gjendej në një ndërtesë banimi, gjë që ka shkaktuar panik tek banorët që jetojnë aty, raporton lajmi.net.

Shkaqet e këtij incidenti ende nuk dihen,  por policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin në fjalë.

auto_ferizaj51474223163 auto_ferizaj11474223155 auto_ferizaj21474223157 auto_ferizaj31474223159 auto_ferizaj41474223161

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending