Connect with us

Lajme

Digjet autobusi në Gërmi

Published

on

Në mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:40, një autobus i trafikut urban është përfshirë nga zjarri në parkun Gërmia, në Prishtinë.
Fillimisht autobusi ka qenë i mbushur me njerëz, por ata janë larguar pastaj.

“Ka qenë duke ardhur ka pas udhëtar plot pensionistë por ne e hetuam që po i vinte era dhe kemi vrapuar e kemi ndalur pasi kanë dal të gjithë udhëtaret janë larguar ka nis të kallet”, njëri nga dëshmitarët, shkruan Express.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet për të lënduar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending