Connect with us

Lajme

Digjen dy objekte bagëtie në Merovë të Tetovës, lëndohet zjarrfikësi (FOTO)

Published

on

Mbrëmë në Merovë të Tetovës zjarri ka kapluar dy objekte bagëtie ku zjarrfikësit kanë arritur në kohë dhe kanë shpëtuar edhe kafshët dhe përhapjen e zjarrit në shtëpitë afër. Nga shuarja e zjarrit mbetet i helmuar një zjarrfikës ku dërgohet menjëher në Spitalin e Tetovës.

Siç thotë Uka Aliti për TetovaSot, ekipet e zjarrfikësve kanë arritur në kohë me katër automjete dhe 10 zjarrfikës ku zjarri është vënë në kontroll. “të lënduar nuk ka, vetëm zjarrfikësi mori helmim nga tymi i madh ku menjëher u dërgua në Spitalin Klinik të Tetovës” u shpreh Aliti.

Ai gjithashtu apelojë që në këto temperatura të nxehta të ketë më shumë kujdes sepse zjarri përhapet shumë shpejtë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending