Connect with us

Sporti

Di Francesco do përforcime, Monchi e ka gati listën e transferimeve (Foto)

Published

on

Roma në ditët e para të afatit kalimtar ka mbushur arkën me shitje.

Pas shitjes së Mohamed El Shaarawyt te Liverpooli për 42 milionë euro, u shit edhe Antoni Rudiger te Chelsea për shumën e njëjtë.

Tashmë Roma ka bërë gati listën e blerjeve.

Trajneri i ri Di Francesco ka disa ide dhe drejtori sportiv Monchi e ka listën në dorë.

Bisedimet kanë filluar tashmë dhe Roma në ditët në vijim mund t’i fillojë goditjet. /Telegrafi/

Diego Alves (Valencia)

Matteo Darmian (Manchester Utd.)

Wendell Nascimento Borges (Bayer Leverkusen)

 Gael Clichy (I lirë)

Matija Nastasic (Schalke)

Juan Foyth (Estudiantes)

Jean Seri (Nice)

Lucas (Psg)

Florian Thauvin (Marseille)

Gerard Deulofeu  (Barcelona)

Quincy Promes (Spartak Mosca)

Suso  (Milan)

Gregoire Defrel  (Sassuolo)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending