Connect with us

Lajme

Dhunuan xhaxhain, arrestohen dy vëllezër

Published

on

Dy vëllezër janë vënë në pranga pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj xhaxhait të tyre.

Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e Eridjol dhe Erald Nako 21 dhe 26 vjeç pasi për motive të dobëta kanë goditur me mjete të forta në kokë dhe trup, në banesën e tij, xhaxhain e tyre shtetasin Ll.N, 56 vjeç, banues në Krutje, Lushnje.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni  130/a/4 i Kodit Penal.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending