Connect with us

Lajme

Detajet e policisë për femrën që tentoi të hidhet nga ndërtesa

Një person i gjinisë femërore dyshohet se është vetëvrarë në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë, konkretisht në lagjen “Mati1”.

Published

on

 

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti për lajmi.net e ka konfirmuar rastin e hedhjes së një femre nga ndërtesa.

“Rreth orës 12:00 kemi marr informatë se në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë, një person i moshës se re, femër ka rënë nga një ndërtesë dhe është dërguar në QKUK”, u shpreh ajo.

Sipas Ahmetit, nuk dihet nëse personi ka ndërruar jetë.

Lajmi.net ka tentuar të kontaktoj në QKUK, mirëpo ka qenë i pamundur një kontakt i tillë.

Periskopi më herët ka raportuar se në vendin e ngjarjes janë pare Emergjenca dhe raportohej se vajza ishte ende gjalle.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending