Connect with us

Sporti

Dështon Arsenali, fiton Leicester

Arsenali nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë përballë Middlesbrought.

Published

on

Ndeshja u mbyll pa gola 0:0, ku ‘topçinjtë’ dështuan të shënojnë fitoren e tetë radhazi.

Ndërsa vlen të ceket se vëndësit nuk arritën të tregonin lojën e tyre të zakonshme, pasi një gjë të tillë iu mohua nga mysafirët, të cilët nuk lejonin shumë hapësira për kundërshtarin.

Pas këtij barazimi Arsenali del në pozitën e parë me 20 pikë, një më shumë sesa Manchester City, që ka një ndeshje më pak të zhvilluar dhe që takohet nesër me Southampton.

Në anën tjetër, Kampioni në fuqi, Leicester City ka shënuar fitore prej 3:1 përballë Crystal Palace.

Leicester renditet në pozitën e 12-të me vetëm 11 pikë pas nëntë javësh. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending