Dështimi i Manchester United po tenton të kthehet në formë (Foto)

Ish futbollisti i Manchester Unitedit, Memphis Depay ka postuar një video në mediat sociale, ku mund të shihet duke ushtruar.

Periskopi.com Sporti

Memphis u transferua në Ligue 1 për një shumë prej 21.4 milionë funtave dhe ka bërë gjashtë paraqitje deri më tani. /Periskopi.com

Depay has struggled to make a major impact since joining Lyon from Manchester United

He was keen to show off his balance, core strength, and ball control in the Instagram video

United flop Depay moved to Ligue 1 last January for £21.4m and has made six appearances

Depay showed off a rigorous routine, including a bizarre exercise involving an elastic strarp

Shpërndaje në: