Connect with us

Lajme

Dëshmia e plotë e Bashkim Brahimajt në polici

Published

on

Zbardhet dëshmia e Bashkim Brahimajt në polici. Gjatë dëshmisë në polici 44-vjeçari mësohet të ketë thënë se sot kishte planifikuar të udhëtonte me një makinë tjetër, por ka konstatuar se makina tjetër kishte gomën e çarë.

Më pas, Bashkim Brahimaj ka thënë se ka shkuar ka parë kamerat e sigurisë së pallatit, ku aty ka vënë re se në makinën me gomë të çarë ka pasur dy persona.

Brahimaj ka dëshmuar se kur ka parë që në makinën tjetër kishte dy persona, ka shkuar dhe ka kontrolluar makinën tjetër, ku edhe ka konstatuar sasinë e tritolit dhe më pas ka njoftuar policinë.

Bashkim Brahimaj ishte i shoqëruar bashkë me vajzën e tij.  /lapsi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending