Connect with us

Lajme

Dëshira e Ramush Haradinajt, ta ketë Shpend Ahmetin në AAK

Published

on

Kryetari i Ramush Haradinaj ka folur për mundësinë e kalimit të Shpend Ahmetit në AAK. Haradinaj ka konfirmuar se partia e tij është interesuar për të, por aktualisht nuk ka bisedime në këtë drejtim.

“I duhet AAK-së, do të ishte një nder i madh dhe një sukses i madh, por nuk po punoj në atë drejtim. por për momentin s’jemi te fokusuar në këtë gjë. Nuk muj me thanë kurrë që nuk na intereson Shpend Ahmeti, se do të ishte budallaki” ka thënë Haradinaj në TV Dukagjin.

Pikërisht nga partia e Haradinajt ka ikur ish-shefja e Grupit Parlametar të AAK-së, Donika Kadaj.

33

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending