Connect with us

Lajme

Deri në 40 gradë sot në Maqedoni

Published

on

Moti sot në Maqedon do të jetë i nxehtë dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin prej 16 deri 25 gradë gjatë paraditës, deri në 40 gradë gjatë ditës.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, kryesisht me diell. Temperatura do të lëvizë prej 19 gradë në mëngjes deri në 39 gradë gjatë ditës.

Për shkak të temperaturave të larta, mjekët rekomandojnë që të mos dilet pa nevojë prej orës 11 deri në orën 17.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending