Connect with us

Sporti

Derbi i takon Milanit (Video)

Milani ka mposhtur Juventusin në derbin e zhvilluar në San Siro.

Published

on

‘Rosonerët’ shënuan fitore minimale përballë bardhezinjve, me rezultat 1:0.

Të vetmin gol në këtë sfidë e shënoi talenti Manuel Locatelli, gol ky i shënuar në minutën e 65-të.

Të përzgjedhurit e Massimiliano Allegrit nuk arritën të barazojnë rezultatin në pjesën e mbetur të ndeshjes, ndonëse me raste dhe me posedim dominuan.

Pas kësaj fitore, Milani renditet në pozitën e dytë me 19 pikë, dy më pak sesa Juventus.

https://www.youtube.com/watch?v=O9LYLJdYdl0

Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending