Connect with us

Lajme

Deputeti i VV-së: Po të mos ishte VV, Ganimete Musliu e PDK do ta instalonin satelitin rus në Kosovë

Published

on

Edhe deputeti i Vetëvendosjes, Mytaher Haskuka, ka reaguar ndaj deklaratave të deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu.

Haskuka ka thënë se Musliu dhe PDK, 3 vite me radhë u munduan të instalojnë satelitin rus në Kosovë, Zajednicën.

“Këtë e bënë duke arrestuar deputetët e Vetëvendosjes, duke rrahur e arrestuar qytetarët dhe aktivistët e Vetëvendosjes, ku edhe Astrit Dehari humbi jetën dhunshëm”, u shpreh ai.

Sipas tij, po të mos ishte Vetëvendosja dhe rezistenca e popullit, Ganimete Musliu dhe PDK do të kishin instalu satelitin rus të Putinit në Kosovë, Zajednicën që së bashku me Republika Srpska dhe Beogradin do të përfaqësonin interesat ruse në Ballkan, raporton Periskopi.

Në fund, Haskuka ka pyetur:  Kush e bllokoi Rusinë? E kush i përfaqëson interesat e Rusisë në Kosovë?/Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending