Connect with us

Lajme

Deputeti i PDK-së shan me nënë Fisnik Ismailin (Video)

Pas debatit të ashpër ndërmjet Fisnik Ismailit dhe deputetit të pavarur, Shaip Muja, lidhur me disa karikatura të publikuar vite më parë, ka shpërthyer debat i ashpër në Kuvend.

Published

on

Debati degradoi aq shumë, sa që Kuvendi u detyrua të shkojë në pesë minuta pushim.

Gjatë daljes, deputeti i PDK-së, Abdyl Imeri e shau me nënë deputetin e Vetëvendosjes.

“Ta q… nanën morë pis”, është shprehur i mllefosur ai./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending