Connect with us

Lajme

Deputeti i PDK-së: Fajtor për demarkacionin është Qeveria jo opozita

“Fajtor për demarkacionin është Qeveria jo opozita.

Published

on

Kështu ka deklaruar në emisionin “Republika” me Dardan Gashin deputeti i PDK-së Shaip Muja.

Ai ka thënë se Qeveria është dashur të jetë transparente që nga fillimi për marrëveshjen e demarkacionit dhe kjo gjë nuk do krijonte probleme të tilla qfare kemi sot.

Muja ka thënë se edhe për mos liberalizmin e vizave fajtor është Qeveria e cila nuk ka ditur të menaxhoj me kerkesat e saj karshi BE-së.

Ai ka shtuar më tej se vizat janë peng  edhe i problemeve me Serbinë, dhe problemet e brendshme të BE-së.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending