Connect with us

Lajme

Deputeti i LDK’së që u tha se do ta votojë Haradinajn, i çon ‘të fala’ PAN’it

Published

on

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosvës, Naser Osmani, për të cilin u tha se mund ta votojë krijimin e qeverisë nga koalicioni PAN, ka reaguar përmes një statusi në profilin e tij në Facebook.

Osmani ka thënë se do të respektoj vullnetin e elektoratit që e kanë zgjedhur dhe vendimet politike të LDK-së, raporton Periskopi.

“Prap e paskan lakuar emrin tim, si numër e jo si i zgjedhur nga vota e qytetarëve. Për herë të fundit po ju bëj të fala se unë Naser Ali Rugova do të respektoj vullnetin e elektoratit që më ka zgjedhur dhe vendimet politike të organeve vendimarrëse të LDK- së në harmoni të plotë me Grupin Parlamentar të subjektit që i takoj”, ka shkruar ai.

Ndërkaq, Periskopi ka provuar të kontaktojë edhe me deputeten tjetër të LDK-së,  që u tha se mund ta votojë Haradinajn për kryeministër, Teuta Rugova, por nuk iu është përgjigjur thirrjeve tona. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending