Connect with us

Lajme

Deputeti i LDK-së s’i beson komisionit ndërkombëtarë për demarkacionin

Published

on

Deputeti i LDK-së Shpejtim Bulliqi i ka paraqitur faktet që ia kanë ofruar komisionit ndërkombëtarë për demarkacionin me Malin e Zi, por që ka shprehur mosbesimin ndaj këtij komisioni.

Sipas një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti Bulliqi, thotë se komisioni ndërkombëtar është formuar për ta aprovuar punën e komisionit shtetëror.

“Kjo ishte puna dhe faktet e ofruara komisionit ndërkombëtar edhe pse rezultati final dihet paraprakisht sepse ky komision është formuar për tu a aprovuar punën e komisionit shtetëror!”, ka shkruar Bulliqi në Facebook.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending