Connect with us

Lajme

Deputeti i Gruevskit në mesin e deputeteve shqiptare (Foto)

Published

on

Deputeti i Nikolla Gruevskit, Antonio Milloshoski, ka postuar një foto në Facebook, në të cilën shihet se si është pranë deputetëve shqiptarë.

Milloshoski ka zhvilluar një takim me rreth dy vite më parë me deputetet e Parlamentit të Shqipërisë dhe Kosovës, informon “INA”.

Ai e ka postuar këtë foto si të veçantë, për të cilën ka marrë edhe komente të ndryshme.

Kujtojmë se Milloshoski sot është një nga deputetët më të zëshëm kundër deklaratës së partive shqiptare, përmes së cilës kërkohet avancimi i pozitës së shqiptarëve në Maqedoni. /albeu.com/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending