Connect with us

Lajme

Deputetë të Partisë socialiste belge solidarizohen me fushatën #DrejtësipërAstritin

Fushta ‘DrejtësipërAstritin’ ka marrë përmasa ndërkombëtare.

Published

on

Ahmet Gjanaj, Deputet në Parlamentin e Regjionit të Brukselit, Jean-Charles Luperto, Deputet në Parlamentin e Regjionit të Valonisë dhe në Parlamentin e Federatës Valoni-Bruksel, i janë bashkuar fushtës e cila kërkon drejtësi për vdekjen e aktivistit të VV-së, Astrit Dehari.

Dehariështë i gjetur i vdekur në Qendrën e Paraburgimit në Prizren më 5 nëntor të këtij viti, në rrethana ende të paqarta.

12

15152330_10210097615852842_1807253273_o

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending