Connect with us

Sporti

Depay përfundon tek gjigandi turk?

Galatasaray është duke menduar të transferojë yllin holandez të Manchester Untied, Memphis Depay.

Published

on

Memphis Depay asesi të ambientohet në futbollin anglez, ai nuk po arrin të gjejë vend as në këtë sezon në formacionin bazë të ‘djajëve të kuqë’ edhe pas ardhjes se Jose Mourinhos.

Ai është pas Martial, Rashford, Mata dhe kjo ka bërë që skuadra turke t’i ofrojë rrugën e shpëtimit të karrierës së tij duke i ofruar futboll të rregullt.

Ata do të japin rreth 15 milionë funte, duke synuar të bindin holandezin dhe Jose Mourinhon.

Depay është transferuar nga PSV për rreth 25 milionë funte. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending