Connect with us

Lajme

I dënuari nga burgu kërcënon për akte terroriste, nis hetim

Një person i cili po vuan dënimin në burgun e Fushë Krujës është nën hetim nga drejtoria e Antiterrorit, pasi dyshohet se ka kërcënuar të bëjë akte terroriste.

Published

on

 

Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë, pas monitorimit të bërë nga Antiterrori për Naim Beharin (Nikolas Kostandinos).

Ai aktualisht është i dënuar në burgun e Fushë Krujës. Ndaj tij janë referuar materialet në Prokurorinë e krimeve të Rënda në veprën penale “Kanosja për kryerjen e veprave me qëllime terroriste.

Behari vuan një dënim për vrasje dhe ka kërcënuar nga telefoni i burgut se do të kryente akte terroriste.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending