Connect with us

Lajme

Dënohet siriani që hodhi fëmijët nga dritarja

Një azil kërkues sirian është dënuar për tri pika të aktakuzës për tentim vrasje, për shkak se i kishte hedhur fëmijët e vet nga dritarja e një shtëpie refugjatesh në Gjermani.

Published

on

Ai është dënuar me 15 vjet burg, transmeton Express.

Agjencia gjermane e lajmeve “DPA”, raporton se siriani 35-vjeçar, i identifikuar vetëm si Hassan Z., në përputhje me ligjet gjermane për privatësi, u dënuar sot nga gjykata e shtetit Bon.

Prokurorët kanë thënë se ai ikishte hedhur fëmijët nga dritarja e katit të dytë të shtëpisë, në muajin shkurt, e këtë e kishte bërë për ta ndëshkuar gruan e cila kishte refuzuar t’iu bindej urdhrave të tij, pasi që ishin vendosur në Gjermani.

Fëmijët, të moshës 1, 5 dhe 7-vjeçare, i kanë mbijetuar incidentit të tmerrshëm. Por, nëna e tyre thotë se dy fëmijët e mëdhenj ende janë duke pasur probleme shëndetësore nga rrëzimi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending