Connect with us

Lajme

Dënohet shqiptari në Greqi, pasi përdhunoi nënën për të nxjerrë ‘dufin’ e femrave

Published

on

14 vite burg është dënimi që ka marrë nga gjykata e Selanikut një 29-vjeçar shqiptar i shpallur fajtor për përdhunimin e nënës së tij në banesën e familjes, gjatë tetorit të vitit të kaluar.

Familja jeton në Analipsi, vend në Greqi, rrethinë e Selanikut. Ishte vetë nëna 58-vjeçare e shqiptarit, e cila ju drejtua policisë për të denoncuar abuzimin e rëndë nga djali i saj, i cili u gjet fajtor nga trupa gjykuese, për përdhunim dhe incest.

Nëna ka qenë dëshmitare në gjyqin e së birit, por gjatë një momenti ajo ka ndjerë dobësi, duke kërkuar tërheqje të padisë, me argumentin se e kishte falur djalin e saj e donte ta rikthente në gjirin familjar.

Një veprim të rëndë, shqiptari tha se e kishte kryer nën efektin e alkoolit, ndërsa gjatë procesit gjyqësor ai ka shprehur pendesë të thellë për gjestin e rëndë ndaj personit që e solli në jetë. Gjatë dëshmisë së tij, i riu ka thënë se ndodhej në gjendje depresive, dhe se kishte kaluar një situatë të vështirë, një traumë, pas një zhgënjimi që kishte pësuar vite më parë në kryerjen e marrëdhënieve seksuale. Depresion që e shtynte t’i urrente gratë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending