Connect with us

Lajme

Deliu përplaset me deputetin e VV’së: Çka ndryshoi kaq shpejt prej atij Albin Kurtit të opozitës

Published

on

Deputetja e PDK’së, Blerta Deliu-Kodra sonte në Rubikon ka qenë e ashpër me VV’në dhe LDK’në, duke thënë se qe një muaj qeverisje, ende nuk kanë ndonjë program specifik të tyre, transmeton Periskopi.

Ajo gjatë debatit me deputetin e VV’së, Artan Abrashin ia kujtoi atij se si erdhën në qeverisje.

”Po i bjen më shumë se një muaj qeverisje, pa një program specifik të qartë të Qeverisë Kurti. Cka keni trumbentu gjatë gjithë kohës. Po shihet që i keni mashtru qytetarët, tash jeni gati me e heqë edhe taksën. Është mashtrimi që ua keni bo gjatë kësaj fushate’’, ka thënë ajo.

‘’Jeni thirrë në premtime që i keni shkelë sapo keni ardhë në pushtet. Çka ndryshoi kaq shpejt prej atij Albin Kurtit të opozitës. Vendi ka qenë në prag të luftës civile. Keni ardh në pushtet me kauza të rreme’/PERISKOPI/

 

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending