Connect with us

Lajme

Deliu – Kodra nuk ka informacione çka po ndodh me Demarkacionin, por ka një mendim

Deputetja e PDK-së, Blerat Deliu-Kodra thotë se nuk ka asnjë informatë se kur do të procedohet tutje demarkacioni në Kuvend.

Published

on

Në një intervistë në Interaktiv ajo tha se Qeveria nuk u ka dhënë asnjë informatë, por thotë se do të ishte mirë të ndodh një konsensus i përbashkët i subjekteve politike.

“Do të ishte mirë të kishim një kosensus të përbashkët. Nuk ka zgjidhje konkrete aktualisht . Nuk kam qëndrim dhe nuk është parë që do ta kemi shpejtë. Tentativat e fundit nga Naim Rashiti kanë dëshmuar se partitë politike në pushtet kanë vullnet të bashkëpunojnë me opozitën për të gjetur një konsensus. Është në duart e të gjithëve”, tha ajo./ Periskopi

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending